YAĞMUR OLUĞU SİSTEMLERİ

SİFONİK SİSTEM

DRENAJ KANAL SİSTEMLERİ

Nicoll Yağmur OluklarıNicoll yağmur olukları; Ovation ve Vodalis serilerinin zengin renk çeşitleriyle, tüm yağmur oluğu ihtiyaçlarınıza, benzersiz bir estetik ve sağlamlıkla, yenilikçi çözümler sunuyor…

Nicoll Drenaj KanallarıNicoll’ün ürettiği Connecto® ve Kenadrain® serisi drenaj kanalları yüksek çevresel gereklilikleri karşılayan üst düzey bir güvenlik, işlevsellik ve estetik bütünü oluşturur.

Nicoll Sifonik SistemNicoll’ ün sunduğu yeni nesil Akasison L sifonik sistem, flexible boruları, şeffaf gözlem kutusu ve yangın sınıfıyla rakiplerinden ayrılan eşsiz çözümler sunuyor.

Nicoll Yağmur Suyu Yönetim SistemiGünümüzdeki iklim değişiklikleri, ekolojik dengenin bozulması ve su kaynaklarının kısıtlı olması, sürdürülebilir bir çevre için yağmur suyunun etkin yönetimini zorunlu kılmaktadır.

 

Bir Projeniz mi var?

Etüd etmemizi istediğiniz bir projeniz mi var ? Projenizle ilgili dosyaları aşağıdaki formdan bize gönderebilirsiniz. Projenizle ilgili çalışma teknik ekibimiz tarafında yapılarak en kısa zamanda size dönülecektir.